לתאום פגישה

פיתוח אפליקציות לרשתות חברתיות - פיתוח אתרים ואפליקציות

תאריך העלאת המאמר: 31.10.2017

הרשתות החברתיות תפסו מקום מרכזי בחיינו, נכון להיום, כשליש מהעסקים בעולם נמצאים בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות במטרה לקדם את עצמם ובכדי לפתוח ערוץ תקשורת פעיל ללקוחותיהם.

הרשת החברתית מאפשרת גם לאדם הפרטי וגם לעסקים שונים בעולם להגיע בדיוק אל קהל היעד המתאים להם וכמוכן גם לתת להם שירות בצורה אפקטיבית ומסודרת יותר.

הרשתות החברתיות המובילות כיום בעולם הן כמובן פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט, ועוד רשתות אחרות יותר "נישתיות".

יש לכם עסק ? פיתוח אפליקציות לרשתות חברתיות זו דרך יעילה וחכמה לייעל את העסק שלכם ברשת החברתית עבור הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

פיתוח אתרים ואפליקציות לרשתות חברתיות יכול להתאים כמעט לכל סוגי העסקים – בין אם יש לכם עסק של מתנות קטנות ליולדת ובין אם יש לכם עסק של מכירת רהיטים באינטרנט.

מה היא אפליקציה לרשת חברתית ?

אפליקציה אשר מתאימה לממשק של הרשת החברתית אשר ממנה אנחנו מעוניינים "לשאוב" את הלקוחות שלנו – האפליקציה תתאים לפלטפורמה אשר בה אנחנו מעוניינים לשווק, בין אם זה אפליקציה המתאימה לפייסבוק ובין אם מדובר על כל רשת חברתית אחרת.

פיתוח אפליקציות לרשתות חברתיות עם 2link

חברת טו לינק הוקמה בשנת 2007, על ידי צוות אנשים בעלי עשרות שנות נסיון מצטבר בעולם האינטרנט, במטרה לתת פתרונות שיווקיים וטכנולוגיים לצרכים דיגיטליים של לקוחות. החברה מספקת שירות מלא - ONE STOP SHOP, החל משלב איתור הצרכים, האפיון בהתאמה לצרכי הלקוח, דרך שלבי הביצוע וניהול הפרוייקט (תכנות/עיצוב/כתיבה), וכלה בתחזוקה שוטפת של אתרים ואפליקציות.

יש לנו את היכולת לראות את הפוטנציאל העסקי והשיווקי שלך ולהתאים אסטרטגיה מושלמת לקידום האפליקציה או האתר שלך באינטרנט בהתאם לחזון שלך ולמטרות אשר הצבת לעצמך.

לקבלת מידע נוסף על פיתוח אתרים ואפליקציות לרשתות חברתיות עם חברת טו לינק התקשר כעת או השאר פרטיך ונשמח לענות על כל שאלה: 099550471 או במייל: [email protected]

 

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link