לתאום פגישה

איך להגן על סרטוני האון ליין שלכם מפני הורדה או שיתוף (העתקת תוכן)?

תאריך העלאת המאמר: 16.07.2018

עבדתם קשה לייצר תוכן איכותי, בין אם מדובר בסרטוני הדרכה/מדריך למשתמש/קורסים אונליין או כל אינפורמציה אחרת שאתם מעבירים און ליין בסרטון. עכשיו מגיע הרגע שצריך להתחיל לשווק את התכנים, אבל אתם נרתעים מהמחשבה שאחרים יוכלו להוריד את הסרטון או לשתף את הסרטון שלכם בקלות רבה. כמובן שהיינו שמחים אילו כל הגולשים היו אנשים הגונים ולא היו מנסים להעתיק סרטונים ולשתף אותם, אבל לצערינו המציאות הינה שונה.
 
יצרנו עבורכם מדריך- כיצד ניתן להגן על הסרטונים שלכם?
1.    דאגו שהכניסה לאתר שלכם תהיה בעזרת שם משתמש וססמא, כאשר החברה לבניית האתר שלכם יכולה לדעת איזה קורס דיגיטלי/סרטון אונליין הלקוח שלכם רכש  ולתת לו גישה רק לקורס הנ"ל ורק לתקופה שבה המנוי הינו בתוקף, בהתאם לתנאי רכישת הקורס אונליין.

2.    תנו ללקוח "טעימה" מקורסי האונליין שלכם (סרטון אחד קצר וחינמי, למשל המבוא לקורס), על מנת לגרות את הגולש ולהעניק תחושת ערך לקורס הדיגיטלי שלכם.
3.    השקיעו בתוכן איכותי ועשיר ודאגו שהקורס הדיגיטלי שלכם יהיה מחולק לפי נושאים ותתי נושאים ויכיל, בנוסף לסרטונים גם תמונות, הסברים לפני הסרט ואחריו. זה יקשה מאוד על שיתוף לא רצוי של הסרטונים שלכם. 

4.    הכניסו מנגנון חיפוש מתקדם, שיאפשר איתור מהיר של הקורס אותו הגולש מחפש, לפי מגוון פרמטרים, כגון: שם הקורס, שנת הלימוד, מרצה וכיוב'...

5.    הגבילו את כמות הצפיות בסרטונים. ניתן להגביל את הצפייה לפרק זמן מסוים, למשל שבוע או לכמות צפיות, למשל אחת או מספר צפיות (לאותו לקוח לעתים יש מספר מכשירים שונים- דסקטופ, טאבלט, נייד וכיוב'...)

6.    בצעו מעקב ופתחו מנגנוני בקרה- בקשו מהחברה שבונה את האתר לייצר עבורכם מנגנוני בקרה חכמים, במערכת הניהול של האתר, כך שתתקבלה התרעות על פעילות חריגה, כגון: כניסות מרובות מדי לאתר.

7.    שלחו ללקוח תזכורות שתוקף המנוי שלו לקורס המקוון עומד לפוג. זה גם יאפשר לכם למכור לו בצורה אוטומטית מנוי נוסף וגם יוסיף עוד שכבה של בקרה.

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link