לתאום פגישה

בניית אתרים לחברות כלכליות - בניית אתרים לחברות גדולות

תאריך העלאת המאמר: 31.10.2017

אתר אינטרנט אמור לייצג את פני החברה שלנו ולכן הוא צריך להיות מדויק, ידידותי למשתמש ומניע לפעולה. לעתים פרטים קטנים, כגון מיקום של כפתור באתר, שנראים לכם מינוריים משחקים תפקיד גדול בחווית הגלישה באתר.

כאשר אתר אינטרנט נראה מרשים, נוח לחווית משתמש, עם עיצוב מושך ומניע לפעולה – הסיכויים למשיכת לקוחות פוטנציאלים עולים בעשרות אחוזים.
אתרים של חברות כלכליות לרוב משרתים צרכנים שהינם ספציפיים לחברות כלכליות, כגון מתן מענה למאגר יועצים, מכרזים, פרוייקטים וכיוב'...

בניית אתרים לחברות כלכליות

לרוב חברות כלכליות הן חברות גדולות. בניית אתרים לחברות גדולות צריך להתבצע בצורה הרבה יותר איטית, מחושבת ומסודרת.

משלב האפיון ועד שלבי "הליטוש" הסופיים של האתר חייב להיות מנהל תיק אשר אחראי על התקדמות האתר אשר תמיד חייב לבדוק את מצב העיצוב,  חווית המשתמש (UX-UI) , סטטוס הפיתוח  והמהירות של האתר.

למה לעשות בניית אתרים לחברות גדולות עם חברת טו לינק ?

חברת טו לינק הוקמה בשנת 2007, על ידי צוות אנשים בעלי עשרות שנות נסיון מצטבר בעולם האינטרנט, במטרה לתת פתרונות שיווקיים וטכנולוגיים לצרכים דיגיטליים של לקוחות. החברה מספקת שירות מלא - ONE STOP SHOP, החל משלב איתור הצרכים, האפיון בהתאמה לצרכי הלקוח, דרך שלבי הביצוע וניהול הפרוייקט (תכנות/עיצוב/כתיבה), וכלה בתחזוקה שוטפת של אתרים ואפליקציות.

יש לנו את היכולת לראות את הפוטנציאל העסקי והשיווקי שלך ולהתאים אסטרטגיה מושלמת לקידום האתר שלך באינטרנט בהתאם לחזון שלך ולמטרות אשר הצבת לעצמך.

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link