לתאום פגישה

כיצד תבחר חברה להקמת אתר האינטרנט שלך

תאריך העלאת המאמר: 29.01.2017

הקמת אתר אינטרנט אז זהו, החלטתם סופסוף שאתם צריכים לחדש או בכלל להקים את אתר האינטרנט של העסק? אז איך מתחילים? בשביל זה אנחנו כאן!

קודם כל מחליטים מה צריכים בדיוק:
1.אפיון אתר- אתר שבנוי נכון הוא אתר שעבר תהליך של אפיון מעמיק, שמבוצע על ידי אנשים מנוסים בעלי ראיה שיווקית ומכירתית. בתהליך אפיון האתר,לאחר הבנת צרכי הלקוח, נלקחים בחשבון המטרות של העסק, סוג המוצר/השירות שהעסק מציע והסביבה התחרותית.
2.עיצוב אתר – העיצוב הוא הנראות, המבט הראשוני יקבע האם המשתמש יישאר באתר או יסגור אותו. עין מהימנה תדע לזהות האם מדובר בעיצוב זול או בעצוב מקצועי. עוד לפני תחילת העבודה על האתר תקבלו מאיתנו סקיצה אשר בה תראו כיצד נראה האתר, מהם האפקטים המיוחדים של האתר ושהדפדוף באתר יהיה בעל ממשק נוח וברור למשתמש. ממשק ניהול – ממשק הניהול הוא הכלי המאפשר לך להחליף טקסטים ותמונות באתר. קיימת חשיבות לכך שממשק הניהול יהיה נוח למנהל האתר.
3.טכנולוגיה - כדי שהכניסה לאתר תהיה מהירה, והאתר לא יקרוס לעתים תכופות, יש לשים לב לטכנולוגיה אתה בונים את האתר, יש לבחור חברה העובדת עם טכנולוגיות חדישות, יש לשים לב כי האתר נתמך בכל הדפדפנים וכמובן במכשירים הסלולארים, אנדרואיד ואיפון. חשוב להבין מהי תקופת האחריות אשר נותנת החברה, ושיש לכם גישה מלאה לאחסון האתר שלכם.
4.קידום אתר - לשים לב כי האתר תומך בקידום אתרים, בשנים האחרונות קידום האתר היא עניין מרכזי, וחשוב שבעת הקמת אתר חדש תשתית האתר תהיה מותאמת לקידומו.
5.המלצות - בקשו לדבר עם לקוחות עבר והווה של החברה, תשאלו אותם לגבי מקצועיות, לגבי עמידה בלוח הזמנים, שירות, תגובות של הסביבה לאתר. מדובר על נקודות חשובות מאוד לבחירה בחברה הנכונה.
6.תפעול ותחזוקה של האתר לאורך זמן – אתר אשר כל תהליך האפיון שלו התנהל בצורה תקינה וברורה, ונבנה בצורה שקופה, אינו מצריך שעות תחזוקה מרובות ומרבית השינויים יכולים להיות מבוצעים עצמאית על ידי הלקוח.
7.אינטראקציה טובה – חשוב שיהיה חיבור טוב והבנה בין הנציג מטעם החברה ובין הלקוח, יחסים טובים , הקשבה והבנה יתרמו לשביעות הרצון מהתוצאה הסופית

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link