לתאום פגישה

הכל אודות קניית דומיין

תאריך העלאת המאמר: 03.11.2017

הגיע הזמן לקניית דומיין:

בעלי האתרים המנוסים שמביניכם כבר מודעים וודאי לעובדה כי בנייה ופיתוח איכותיים של אתר אינטרנט הם הליכים ארוכים, סבוכים ומורכבים. למרבה המזל, במידה והם נעשים בצורה הנכונה, תוכלו ליהנות מאתר מקצועי, מוצלח ומלא בTRAFFIC.
לכם בעלי העסקים, חשוב לדעת כי אתר המיועד למטרות רווח צריך להיות לא רק אסתטי אלא יכלול רישום דומיין הכולל מאפיינים חשובים. מהם וכיצד עושים זאת? נחמד ששאלתם.
 

טוב לדעת:

טרם קניית דומיין יש לציין כי ללא דומיין לא יוכל האתר לעלות לאוויר, לא חשוב כמה כסף, זמן ועיצובים השקעתם בו.
לכל כלל יש יוצא מן הכלל כמובן: הבונים אתר אינטרנט באמצעות מערכת מיוחדת כמו וורדפרס או וויקס למשל, לא כלולים בקטגוריה זו, שכן האתר שלהם מקבל באופן אוטומטי דומיין ללא עלות.
בניגוד אליהם, כאשר מדובר באתר למטרת רווח, רצוי לרכוש דומיין עצמאי. פירושו של "דומיין עצמאי" הוא אחד שלא כולל
את שם המערכת שבאמצעותה נבנה ועוצב האתר.
 

בחירת דומיין מוצלח, לאט ובזהירות:

להלן מספר מאפיינים שיש לבחן בעת בחירת הדומיין לאתר האינטרנט שלכם:
1. רישום דומיין הכולל שם שמתאים מבחינת תוכן לאתר שבניתם - הכוונה היא למילה שמגיעה אחרי ה-www ולפני הסיומת. במידה והאתר שלכם שייך למותג או בית עסק אשר בבעלותכם, הבחירה המתבקשת תהיה דומיין ששמו זהה לשם בית העסק.
אם מאידך האתר שלכם מתפרש על פני תחומים רבים, תוכלו לרכוש דומיין עם שם כללי יותר. כאן חשוב להבהיר כי לאחרונה ניתנה האפשרות המדהימה לרכוש דומיין עם שם עברי, נצלו אותה!
2. סיומת האתר - הסיומת תיבחר לרוב ע"י המיקום הגיאוגרפי של קהל היעד שלכם,
למשל: אם האתר שלכם פונה לקהל דובר עברית או ישראלי, הוא יהיה יופיע במיקום גבוה יותר במנועי החיפוש אם יכלול את הסיומת: co.il.
 

רציתי דומיין מסוים, אבל הוא כבר תפוס - מה עושים?

במידה ונקלעתם לסיטואציה בה שם הדומיין שרציתם לרכוש כבר נרכש, תוכלו לחפש דומיין עם שם דומה עם "תוספת" שתבדיל אותו מהדומיין המקורי. אם שם בית העסק שלכם מורכב מזוג מילים ודומיין שבו זוג המילים הנ"ל כבר תפוס, נסו לחפש שם דומיין עם הפרדה במקף בין שתי המילים.
אם נתקלתם בדומיין רלוונטי ופנוי, מהרו לרכוש אותו לפני מישהו אחר!
טיפ חשוב: כדי למנוע מצב שבו אתר מתחרה יעלה לאוויר עם דומיין כמעט זהה, בדקו את האפשרות לרכוש את הדומיין הרלוונטי שלכם גם עם סיומות אחרות: COM, CO.IL, ORG וכו'.

צריכים עזרה בהקמת האתר והתאמתו לגלישה רספונסיבית? רוצים לשמוע עוד טיפים מועילים לעסק שלכם?
צרו קשר עוד היום עם חברת 2link ונשמח לעזור לכם.

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link